Fåtölj Venture Home Fluffy TeddyBrun
1 394 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Brun

Fluffy Teddy
Brun
1 394 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fåtölj Venture Home Fluffy Teddy i teddy-material och med ben i mattsvart metall. En stilren och modern fåtölj som tillför en snygg detalj i hemmet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Fåtölj Venture Home Fluffy Teddy i teddy-material och med ben i mattsvart metall. En stilren och modern fåtölj som tillför en snygg detalj i hemmet.
Lättare montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15020-477 |
| Färg | Brun |
| Bredd | 66 cm |
| Höjd | 70,5 cm |
| Djup | 64 cm |
| Sittbredd | 50 cm |
| Material | Polyester |
| Typ | Fåtölj |
| Serie | Fluffy |
| Fotpall ingår | Nej |
| Sittdjup | 49 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Montering | Ja - enklare |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350118417386 |




