Fåtölj Venture Home LaurelBlå
Rek. pris 2 589 kr
2 318 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Blå

Laurel
Blå
2 318 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Lika stilsäker som bekväm, fåtöljen Laurel gör ingen besviken! Den här moderna fåtöljen tillhör Venture Home kollektionen och har en smakfull utformning, helklädd i boucletyg.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Lika stilsäker som bekväm, fåtöljen Laurel gör ingen besviken! Den här moderna fåtöljen tillhör Venture Home kollektionen och har en smakfull utformning, helklädd i boucletyg.
Den stora sittpuffen har en integrerad kudde på sittytan och ryggstödet är följsamt sammanhängande med sitsen. Sitt bekvämt och njut av avkopplande stunder!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18048-143 |
| Färg | Blå |
| Bredd | 69 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 72 cm |
| Djup | 72 cm |
| Ben | Stål |
| Rygghöjd | 28,5 cm |
| Sittbredd | 67 cm |
| Material | Boucle |
| Typ | Fåtölj |
| Serie | Laurel |
| Montering | Ja |
| Garanti | 1 år |
| Användningsområde | Inomhus |
| Fotpall ingår | Nej |
| Sittdjup | 50 cm |
| Sitthöjd | 46,5 cm |
| EAN-nr | 7340220800121 |





