Fåtölj Venture Home WarrenSvart
3 469 kr
2 700 krSpara 22 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fåtölj Venture Home. Skapa en modemedveten och mysig atmosfär i ditt hem med en fåtölj från serien Warren! Med en genomtänkt design och slitstarkt material.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Fåtölj Venture Home. Skapa en modemedveten och mysig atmosfär i ditt hem med en fåtölj från serien Warren! Med en genomtänkt design och slitstarkt material.
Utformningen är robust och ger en smakfull tyngd åt rummet och sömmarna i ryggen blir till en iögonfallande detalj. Placera intill soffgruppen för att skapa extra sittplats eller solitär i favorithörnan!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18048-139 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 81 cm |
| Höjd | 71,5 cm |
| Längd | 82 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Warren |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Montering | Nej |
| Användningsområde | Inomhus |
| Garanti | 1 år |
| Fotpall ingår | Nej |
| Sittdjup | 55 cm |
| Sittbredd | 45 cm |
| EAN-nr | 7340206962768 |






