Loungefåtölj Venture Home Hagön med Fotpall
fr.7 199 kr
Se priset!
Välj variant

Hagön med Fotpall
7 199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fåtöljen Hagön utgör en tidlös investering för ditt hem! Med omsorgsfull design och genomtänkta detaljer representerar denna fåtölj ett mästerverk av nordisk design. Klädd i ett mjukt, pälsliknande tyg, ger Hagön en känsla av lyx och välbefinnande från första stund.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Fåtöljen Hagön utgör en tidlös investering för ditt hem! Med omsorgsfull design och genomtänkta detaljer representerar denna fåtölj ett mästerverk av nordisk design. Klädd i ett mjukt, pälsliknande tyg, ger Hagön en känsla av lyx och välbefinnande från första stund.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 61563-100V |
| Färg | Grå, Mörkgrå |
| Bredd | 55, 82 cm |
| Höjd | 112 cm |
| Djup | 82 cm |
| Material | Polyester |
| Typ | Fåtölj |
| Serie | Hagön |
