Pall Factory Fellow Amparo
Rek. pris 799 kr/st
Pris/frp 574:-
fr.287 kr/stVälj variant

Amparo
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Factory FellowBeskrivning
Pall Amparo från Factory Fellow är en snygg och praktisk pall när du behöver extra sittplatser.
Övrigt
- Maxvikt: 150 kg
- Maxvikt: 150 kg
Egenskaper
| Varumärke | Factory Fellow |
| Färg | Ljusgrå/Trä, Svart/Trä |
| Bredd | 50 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Djup | 45 cm |
| Ben | Grå, Svart |
| Material | Metall/Trä |
| Produkttyp | Pall |
| Serie | Amparo |
| Stil | Industriell |

