Sittpuff Hagagruppen ChesterBlå
6 109 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Chester är en elegant och modern sittpuff i sann chesterfieldanda i gult sammetstyg. Den har snygg pickering på sitsen som tillsammans med den runda formen ger den ett unikt utseende. Chester Puffen passar perfekt till modellerna Cambridge och Oxford från Hagagruppen. Chester finns i flera olika färger och är tillverkad av Hagagruppen.
Varumärke
HagagruppenBeskrivning
Chester är en elegant och modern sittpuff i sann chesterfieldanda i gult sammetstyg. Den har snygg pickering på sitsen som tillsammans med den runda formen ger den ett unikt utseende. Chester Puffen passar perfekt till modellerna Cambridge och Oxford från Hagagruppen. Chester finns i flera olika färger och är tillverkad av Hagagruppen.
Egenskaper
| Varumärke | Hagagruppen |
| Art.Nr. | 250L42050 |
| Färg | Blå |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 40 cm |
| Djup | 80 cm |
| Ben | Svarta träben |
| Material | Sammet |
| Produkttyp | Sittpuff |
| Serie | Chester |
| Montering | Ja |
| Martindale | 30000 |
