Snurrfåtölj Hagagruppen Bremen med FotpallSvart
5 980 kr

Bremen med Fotpall
Svart
5 980 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bremen är en bekväm snurrfåtölj med steglös glidefunktion och separat fotpall. Finns i läder/PU och tyg. Tyg Loft är ett OEKO-TEX certifierat tyg.
Varumärke
HagagruppenBeskrivning
Bremen är en bekväm snurrfåtölj med steglös glidefunktion och separat fotpall. Finns i läder/PU och tyg. Tyg Loft är ett OEKO-TEX certifierat tyg.
Tyg: Läder/PU svart
Egenskaper
| Varumärke | Hagagruppen |
| Art.Nr. | 185900600 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 75 cm |
| Höjd | 109 cm |
| Djup | 79 cm |
| Material | Polyester |
| Typ | Snurrfåtölj |
| Serie | Bremen |
| Montering | Ja |
| Sittdjup | 50 cm |
| Antal Sittplatser | 1 |







