Förvaringshylla Canopia by Palram Skylight
749 kr
564 krSpara 25 %Kampanj

Skylight
564 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Optimera ditt förvaringsutrymme med denna SKYLIGHT-förvaringshylla. Detta är ett komplett set som innehåller polykarbonathylla, 16 mm, av hög kvalitet samt två galvaniserade stålbeslag. Med denna hylla kan du effektivt organisera ditt skjul. Hyllan rymmer upp till 30 kg. Hyllan är avsedd för montering på SKYLIGHT- och VOYAGER-serierna av skjul med aluminiumram.
Varumärke
Canopia by PalramBeskrivning
Optimera ditt förvaringsutrymme med denna SKYLIGHT-förvaringshylla. Detta är ett komplett set som innehåller polykarbonathylla, 16 mm, av hög kvalitet samt två galvaniserade stålbeslag. Med denna hylla kan du effektivt organisera ditt skjul. Hyllan rymmer upp till 30 kg. Hyllan är avsedd för montering på SKYLIGHT- och VOYAGER-serierna av skjul med aluminiumram.
Egenskaper
- Total storlek inkl. beslag: 22 x 84,7 x 30,5 cm
- Varje hylla rymmer upp till 30 kg och har en längd på 83 cm exkl. beslag
- Komplett set, enkel att installera
- Tillverkad av hållbart 16 mm polykarbonat och galvaniserade stålbeslag
- Endast kompatibel med Canopia by Palrams SKYLIGHT- och VOYAGER-produkter
- Total storlek inkl. beslag: 22 x 84,7 x 30,5 cm
- Varje hylla rymmer upp till 30 kg och har en längd på 83 cm exkl. beslag
- Komplett set, enkel att installera
- Tillverkad av hållbart 16 mm polykarbonat och galvaniserade stålbeslag
- Endast kompatibel med Canopia by Palrams SKYLIGHT- och VOYAGER-produkter
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Canopia by Palram |
| Art.Nr. | HF540-160 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 84,7 cm |
| Höjd | 22 cm |
| Längd | 30,5 cm |
| Djup | 30,5 cm |
| Material | Polykarbonat, aluminium |
| Produkttyp | Förvaringshylla |
| Vikt | 1,5 kg |
| EAN-nr | 7290108130225 |







