Högt Skåp Venture Home Misha 40,5 cmVit
2 589 kr
1 342 krSpara 48 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Misha från Venture Home är ett hög och brett vitrinskåp med två hyllplan inne i skåpet, två glasdörrar samt ett öppet hyllplan nedtill. Skåpet är av pulverlackerat stål.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Misha från Venture Home är ett hög och brett vitrinskåp med två hyllplan inne i skåpet, två glasdörrar samt ett öppet hyllplan nedtill. Skåpet är av pulverlackerat stål.
Lättare montering krävs.
Höjd till undersida: 14,5 cm
Innermått hyllor: 40 cm
Höjd till undersida: 14,5 cm
Innermått hyllor: 40 cm
Dokument
Recensioner
Kristina Verifierad köpare
för 4 år sedanJättefint skåp! Köpt till badrummet till förvaring av produkter. Dock väldigt svårt att montera ihop.
+ Snyggt, praktiskt, bra kvalité
- Svårmonterat
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15358-201 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 40,5 cm |
| Höjd | 150 cm |
| Längd | 35 cm |
| Material | Valsat stål/Pulverbeläggning |
| Produkttyp | Skåp |
| Serie | Misha |
| Montering | Ja - enklare |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350107089808 |



