Hylla House Nordic Vita 4 Hyllor
fr.1 192 kr
Se priset!
Välj variant

Vita 4 Hyllor
1 192 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Oval hylla med 4 hyllor från House Nordic.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Färg | Natur, Svart |
| Bredd | 85 cm |
| Höjd | 111 cm |
| Längd | 36 cm |
| Material | Stål/Spånskiva/Melamin folie |
| Produkttyp | Hylla |
| Serie | Vita |
| Montering | Ja |

