Hylla Venture Home Avignon
649 kr
423 krSpara 35 %Kampanj
Förväntas åter i lager 2026-07-13
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Slut på stök och dags för ordning och reda! Nu kan du organisera din hall eller walk-in-closet med denna mångsidiga hylla från serien Avignon. I en modern stil och klassisk design kombinerar den här hyllan i järn smart förvaring med snygg utformning som passar perfekt in i alla hem och inredningsstilar.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Slut på stök och dags för ordning och reda! Nu kan du organisera din hall eller walk-in-closet med denna mångsidiga hylla från serien Avignon. I en modern stil och klassisk design kombinerar den här hyllan i järn smart förvaring med snygg utformning som passar perfekt in i alla hem och inredningsstilar.
Den här hyllan fästs enkelt på väggen och dess smarta design gör den mångsidig och enkel att använda till mycket: skohylla, hatthylla, garderobsfunktion till mössor och vantar i hallen – bara fantasin sätter gränser!
Avignon är i svart färg som ger en känsla av modernitet och kvalitet som kommer att stå sig över tid och fylla sin funktion i flera år. Här får du en smart förvaringslösning som dessutom ger ett snyggt lyft till blickfånget. Låt Avignon bli ett perfekt komplement till din hall eller sovrum för att hålla dina prylar i perfekt ordning!
Avignon är i svart färg som ger en känsla av modernitet och kvalitet som kommer att stå sig över tid och fylla sin funktion i flera år. Här får du en smart förvaringslösning som dessutom ger ett snyggt lyft till blickfånget. Låt Avignon bli ett perfekt komplement till din hall eller sovrum för att hålla dina prylar i perfekt ordning!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 30057-100 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 35 cm |
| Höjd | 10,5 cm |
| Längd | 30 cm |
| Material | Järn |
| Typ | Hylla |
| Serie | Avignon |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340220816443 |



