Läderrem House Nordic till Forno Hylla
fr.489 kr
Välj variant

till Forno Hylla
489 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Läderrem från House Nordic.
2 ljusbruna läderremmar \n120x2,5 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Färg | Ljusbrun, Svart |
| Bredd | 2,5 cm |
| Höjd | 0,5 cm |
| Längd | 120 cm |
| Material | Läder |
| Produkttyp | Läderrem |
| Serie | Forno |

