Skåp Venture Home Bakal
fr.1 350 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Bakal
1 350 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skåp Venture Home Bakal är ett skåp i pulverlackerat stål som är en smart förvaringsmöbel. Det kan användas som vitrinskåp eller bokhylla och du kan enkelt rulla in skåpsluckan för en öppen förvaring. De mässingfärgade knopparna ger hela möbeln ett lyxigare intryck.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skåp Venture Home Bakal är ett skåp i pulverlackerat stål som är en smart förvaringsmöbel. Det kan användas som vitrinskåp eller bokhylla och du kan enkelt rulla in skåpsluckan för en öppen förvaring. De mässingfärgade knopparna ger hela möbeln ett lyxigare intryck.
Övrigt
- Innermått hyllor: 33 cm
- Höjd från golv till undersida möbel: 5 cm
- Innermått hyllor: 33 cm
- Höjd från golv till undersida möbel: 5 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Ljusgrå, Svart, Vit |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 100 cm |
| Djup | 40 cm |
| Material | Pulverlackerat stål |
| Produkttyp | Skåp |
| Serie | Bakal |
| Användningsområde | Inomhus |
| Montering | Ja - enklare |
