Skåp Venture Home Lock
6 000 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Skåp Venture Home Lock är ett elegant skåp i svart MDF och två skjutdörrar med glas och draghandtag. Skåpets insida är ljusgrå och har tre hyllplan på vardera sida.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skåp Venture Home Lock är ett elegant skåp i svart MDF och två skjutdörrar med glas och draghandtag. Skåpets insida är ljusgrå och har tre hyllplan på vardera sida.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18016-688 |
| Färg | Svart/Ljusgrå |
| Bredd | 120 cm |
| Höjd | 95 cm |
| Djup | 40 cm |
| Material | Spånskiva, MDF, härdat glas |
| Produkttyp | Skåp |
| Serie | Lock |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350107087644 |






