Vägghängd Hylla Venture Home Caracas i Svart Stål 183 cm
Rek. pris 1 335 kr
1 199 kr
999 krSpara 17 %Kampanj
Förväntas åter i lager 2026-06-08
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa en stilren och organiserad atmosfär i ditt hem med Venture Homes snygga hylla i stål från serien Caracas – din perfekta kompanjon för att rama in din personliga stil i hemmet. Med fem smarta hyllplan skapar den massor av plats för dina älskade dekorationer, ljuslyktor och inspirerande böcker. Varför gömma bort dina skatter när du kan visa upp dem på ett elegant sätt?
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skapa en stilren och organiserad atmosfär i ditt hem med Venture Homes snygga hylla i stål från serien Caracas – din perfekta kompanjon för att rama in din personliga stil i hemmet. Med fem smarta hyllplan skapar den massor av plats för dina älskade dekorationer, ljuslyktor och inspirerande böcker. Varför gömma bort dina skatter när du kan visa upp dem på ett elegant sätt?
Den minimalistiska designen i svart stål gör att Caracas passar utmärkt in ii flera olika inredningsstilar. Låt din fantasi flöda och skapa en unik harmoni i ditt hem. Våga placera hyllan var som helst! Ge hallen en modern touch som skohylla, skapa en avkopplande hörna i vardagsrummet eller placera den i badrummet för förvaring av hygienartiklar och handdukar – bara du bestämmer!
Fördelar: Vägghängd Hylla Venture Home Caracas i Svart Stål 183 cm
- Skapar organiserad atmosfär
- Fem smarta hyllplan
- Passar olika inredningsstilar
Fördelar: Vägghängd Hylla Venture Home Caracas i Svart Stål 183 cm
- Skapar organiserad atmosfär
- Fem smarta hyllplan
- Passar olika inredningsstilar
Recensioner
Alicia OVerifierad köpare
för 3 månader sedanVäldigt fin hylla, men tyvärr var det fel antal pluggar/skruvar med i paketet, så jag behövde köpa till dessa.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 30123-100 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 183 cm |
| Djup | 30 cm |
| Material | Stål |
| Typ | Hylla |
| Serie | Caracas |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340220809056 |







