Pall Hagagruppen Aberdeen Brun Tyg
2 519 kr

Aberdeen Brun Tyg
2 519 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Aberdeen är en elegant och nätt fotpall i snygg chesterfieldstil. Aberdeen finns i fler olika färger och material. Passar utmärkt till fåtöljen i samma serie samt även fåtöljerna Leeds och London. Fotpallen har snyggt svarvade ben i massivt trä som sedan är svartlackade. Välj mellan flera olika material och finishar för att matcha just din fåtölj.
Varumärke
HagagruppenBeskrivning
Aberdeen är en elegant och nätt fotpall i snygg chesterfieldstil. Aberdeen finns i fler olika färger och material. Passar utmärkt till fåtöljen i samma serie samt även fåtöljerna Leeds och London. Fotpallen har snyggt svarvade ben i massivt trä som sedan är svartlackade. Välj mellan flera olika material och finishar för att matcha just din fåtölj.
Egenskaper
| Varumärke | Hagagruppen |
| Art.Nr. | 36041560 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 54 cm |
| Höjd | 41 cm |
| Material | Textil |
| Produkttyp | Pall |
| Serie | Aberdeen |
| Montering | Ja |
| Martindale | 30000 |
| Sittdjup | 44 cm |
| Antal Sittplatser | 1 |

