Gardin Svanefors Diana 2-pack
fr.353 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Diana 2-pack
353 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Diana Gardin 2P Rosé 2x140x280cm
2-pack multibandslängder i ett skirt tyg som silar ljuset. Tyget har en vacker struktur och färgskiftning som gör det levande. Har multiband i ovankant, fållade långsidor och overlocksöm i nederkant. Använd snabbfållningsband för att få rätt längd på gardinen. Multibandet är en flexibel lösning som gör att gardinen kan hängas upp antingen med fingerkrokar, räkor eller direkt på en stång beroende på vilken typ av veck och vilket fall man vill ha på gardinen. Mått 140x280cm. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Färg | Beige, Brun, Grå, Gul, Ljusgul, Offwhite, Rosa |
| Bredd | 140 cm |
| Höjd | 280 cm |
| Material | 100% Polyester |
| Produkttyp | Multibandslängd |
| Serie | Diana |
| Mått | 140x280 cm |
| Antal (st/frp) | 2 st/frp |

