Gardiner Canopia by Palram Stockholm till Terasstak
fr.3 495 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Stockholm till Terasstak
3 495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Takgardiner till Stockholm terrasstak är designat till att ge en behaglig luft på dagar med lång solexponering, till att minska värmen från solen och till att skapa en mysig semesterstämning. Gadinerna är gjorda av ett material som liknar linne och hela settet har en kvalitet som matchar den höga estetiska stilen i Stockholm-serien. Settet är designat till att passa till Stockholm-seriens profilspår och är utrustad med krokar som passar in i glidskenorna.
Varumärke
Canopia by PalramBeskrivning
Takgardiner till Stockholm terrasstak är designat till att ge en behaglig luft på dagar med lång solexponering, till att minska värmen från solen och till att skapa en mysig semesterstämning. Gadinerna är gjorda av ett material som liknar linne och hela settet har en kvalitet som matchar den höga estetiska stilen i Stockholm-serien. Settet är designat till att passa till Stockholm-seriens profilspår och är utrustad med krokar som passar in i glidskenorna.
Egenskaper
- Skapar en härlig, skuggig plats till soliga, varma dagar
- Inklusive 108 cm metallstång till enkel öppning och stängning
- Tyg: Stark, UV-resistent, lätt polyester
- Gardinen är rynkfri, mögelfri och tvättbar
- Lätt att installera; all hårdvara är inkluderat
- Rengöring: Kall maskintvätt, ingen klorblekning, torkas hängande
Varje gardinset innehåller
- 1 skuggförhänge; 340 cm x 64,5 cm
- 20 st fästen till gardinen, som glider i takets inbyggda skena
- 2 st vitmålade metallstänger 19 mm x 60 cm till varje gardin
- 20 st plastkrokar
- Skapar en härlig, skuggig plats till soliga, varma dagar
- Inklusive 108 cm metallstång till enkel öppning och stängning
- Tyg: Stark, UV-resistent, lätt polyester
- Gardinen är rynkfri, mögelfri och tvättbar
- Lätt att installera; all hårdvara är inkluderat
- Rengöring: Kall maskintvätt, ingen klorblekning, torkas hängande
Varje gardinset innehåller
- 1 skuggförhänge; 340 cm x 64,5 cm
- 20 st fästen till gardinen, som glider i takets inbyggda skena
- 2 st vitmålade metallstänger 19 mm x 60 cm till varje gardin
- 20 st plastkrokar
Egenskaper
| Varumärke | Canopia by Palram |
| Färg | Vit |
| Bredd | 340 cm |
| Längd | 64,5 cm |
| Djup | 64,5 cm |
| Storlek | Till terrasstak 3.4 x 3.7 m, Till terrasstak 3.4 x 5.2 m |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Gardiner |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Vikt | 1,9, 2,1 kg |
