Hatthylla House Nordic Vita
795 kr
Beskrivning
Hatthylla med svart ram och svart hylla
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4291200 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 12 cm |
| Längd | 28 cm |
| Material | Stål, Spånskiva, Melaminfolie |
| Produkttyp | Hatthylla |
| Serie | Vita |
| EAN-nr | 5713917018871 |


