Garderob Scandinavian Choice Escaldes
Rek. pris 6 499 kr
5 799 kr

Escaldes
5 799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Escaldes garderob från Scandinavian Choice har stort utrymme för alla dina kläder. På sidorna är det två stora dörrar med fem hyllplan bakom vardera dörr. I mitten finns tre breda lådor och en dubbeldörr med speglar och klädstång på insidan.
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
Escaldes garderob från Scandinavian Choice har stort utrymme för alla dina kläder. På sidorna är det två stora dörrar med fem hyllplan bakom vardera dörr. I mitten finns tre breda lådor och en dubbeldörr med speglar och klädstång på insidan.
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Art.Nr. | 795655 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 196 cm |
| Höjd | 200 cm |
| Djup | 58 cm |
| Material | Laminerad Spånskiva |
| Produkttyp | Garderob |
| Serie | Escaldes |
| Montering | Ja |
| EAN-nr | 5902928024937 |


