Bomullsmattta House Nordic Goa
fr.525 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Goa
525 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Matta i naturlig bomull
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Färg | Multi |
| Bredd | 60, 65 cm |
| Höjd | 1 cm |
| Längd | 90, 135 cm |
| Material | Bomull |
| Produkttyp | Bomullsmatta |
| Serie | Goa |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 60x90, 65x135 cm |

