Bomullsmattta House Nordic Tampa
fr.1 365 kr
Välj variant

Tampa
1 365 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Matta i naturlig bomull från House Nordic.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 3981111H |
| Färg | Multi |
| Bredd | 160, 200 cm |
| Höjd | 1 cm |
| Längd | 230, 300 cm |
| Material | Bomull |
| Typ | Bomullsmatta |
| Serie | Tampa |
| Montering | Nej |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 160x230, 200x300 cm |

