Dörrmatta Arkiio Kemla Jute 85x55 cmNatur
795 kr
619 krSpara 22 %Kampanj

Kemla Jute 85x55 cm
Natur
619 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handvävd jutematta med latexbaksida. Jutefibern är naturligt smutsavvisande. För användning i hemmiljö. Halksäker. Vattentvättas ej.
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Handvävd jutematta med latexbaksida. Jutefibern är naturligt smutsavvisande. För användning i hemmiljö. Halksäker. Vattentvättas ej.
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Art.Nr. | 255021 |
| Färg | Natur |
| Material | Jutefiber |
| Produkttyp | Dörrmatta |
| Djup | 550 mm |
| Längd | 850 mm |
| Tjocklek | 10 mm |
| EAN-nr | 7319482550211 |
