Dörrmatta Arkiio Office Wash&Clean Grå 90x60 cm
379 kr
Se priset!

Office Wash&Clean Grå 90x60 cm
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tuftad torkmatta med tät vinylbaksida för hem & offentlig miljö. Mycket god absorberingsförmåga 2,05 L/m² motsvarar ca 10L snö på 90x120 mattan. Tjocklek 9 mm (inkl. 2 mm vilnylbaksida). Tuftningsdensitet 90000/m². Tvättbar i maskin 30°C.
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Tuftad torkmatta med tät vinylbaksida för hem & offentlig miljö. Mycket god absorberingsförmåga 2,05 L/m² motsvarar ca 10L snö på 90x120 mattan. Tjocklek 9 mm (inkl. 2 mm vilnylbaksida). Tuftningsdensitet 90000/m². Tvättbar i maskin 30°C.
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Art.Nr. | 255011 |
| Färg | Grå |
| Produkttyp | Dörrmatta |
| Djup | 600 mm |
| Djup | 600 cm |
| Längd | 900 mm |
| Tjocklek | 9 mm |
| EAN-nr | 7319482550112 |
