Dörrmatta Arkiio Step Svart 60x40 cm
139 kr

Step Svart 60x40 cm
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Svart gummimatta med fotavtryck.
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Art.Nr. | 226314 |
| Färg | Svart |
| Produkttyp | Dörrmatta |
| Djup | 400 mm |
| Djup | 400 cm |
| Längd | 600 mm |
| Tjocklek | 10 mm |
| EAN-nr | 7319482263142 |

