Dörrmatta AstroTurf 70x40 cmSilver
119 kr
Kampanj
Vald variant
Färg:
Silver

70x40 cm
Silver
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Gräsliknande avskrapningsmatta av UV-beständig polyeten. Baksida av halksäker plast. Tål att ligga ute året om.
Varumärke
AstroTurfBeskrivning
Gräsliknande avskrapningsmatta av UV-beständig polyeten. Baksida av halksäker plast. Tål att ligga ute året om.
Recensioner
Nöjd kundVerifierad köpare
för 1 år sedanGör utmärkt det den ska samt slittålig och till bra pris. Snabb leverans!
Stefan DVerifierad köpare
för 1 år sedanSlitstark och lättskött
Jan KVerifierad köpare
för 1 år sedanHåller skräp borta
Britt-IngerVerifierad köpare
för 1 år sedanDen fyller sin funktion
+ Fyller sitt ändamål
- Inget som vi upptäckt
PerVerifierad köpare
för 1 år sedanGrön och skön!
AnitaVerifierad köpare
för 1 år sedanTar upp smuts vid avtorkning!
Egenskaper
| Varumärke | AstroTurf |
| Art.Nr. | 201432 |
| Färg | Silver |
| Material | Polyeten |
| Produkttyp | Dörrmatta |
| Djup | 400 mm |
| Längd | 700 mm |
| Tjocklek | 20 mm |
| EAN-nr | 5411773000046 |
