Dörrmatta InHouse Group Loupelou Soft 60x90 cm
fr.725 kr
Se priset!
Välj variant

Loupelou Soft 60x90 cm
725 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dörrmatta InHouse Group Loupelou Soft 60x90 cm är en vacker och lättskött dörrmatta designad av Louise Videlyck. Den maskingjorda mattan är enkel att hålla ren eftersom den går att tvätta i maskin (30°). InHouse Group Group är en av Sveriges ledande återförsäljare av moderna mattor. Mattorna kombinerar ett traditionellt hantverk med ett modernt designtänkande.
Varumärke
InHouse GroupBeskrivning
Dörrmatta InHouse Group Loupelou Soft 60x90 cm är en vacker och lättskött dörrmatta designad av Louise Videlyck. Den maskingjorda mattan är enkel att hålla ren eftersom den går att tvätta i maskin (30°). InHouse Group Group är en av Sveriges ledande återförsäljare av moderna mattor. Mattorna kombinerar ett traditionellt hantverk med ett modernt designtänkande.
OBS! Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | InHouse Group |
| Färg | Beige/Röd, Grå/Vit/Svart, Svart/Brun |
| Material | PVC |
| Serie | Loupelou Soft |
| Längd | 900 mm |
| Tjocklek | 5 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Bredd | 600 cm |
