Dörrmatta InHouse Group Manhattan
fr.499 kr
fr.445 krSänkt pris!
Välj variant

Manhattan
445 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dörrmatta med en tät lugg av handtuftad ull. Mattan pryds av en vit stjärna. Den har en baksida i textil och är lätt att dammsuga. Ull är ett naturmaterial som både är vackert och naturligt smutsavstötande.
Varumärke
InHouse GroupBeskrivning
Dörrmatta med en tät lugg av handtuftad ull. Mattan pryds av en vit stjärna. Den har en baksida i textil och är lätt att dammsuga. Ull är ett naturmaterial som både är vackert och naturligt smutsavstötande.
Egenskaper
| Varumärke | InHouse Group |
| Färg | Antracit, Grå |
| Bredd | 50, 60 cm |
| Längd | 80, 90 cm |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Dörrmatta |
| Serie | Manhattan |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 80x50, 90x60 cm |
