Fårskinn House Nordic Lambskin
fr.475 kr
Se priset!
Välj variant

Lambskin
475 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Lammskinn 50x85 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 3981002H |
| Färg | Brun, Brungrå, Grå, Natur, Svart, Vit |
| Bredd | 50 cm |
| Höjd | 5 cm |
| Längd | 85 cm |
| Material | Äkta lammskinn |
| Typ | Fårskinn |
| Serie | Lambskin |
| Form | Asymmetrisk |
| Mått | 50x85 cm |

