Flatvävd matta D-sign Blooms Fai Flerfärgad160x230 cm
4 245 kr
3 555 krSpara 16 %Kampanj

Blooms Fai Flerfärgad
160x230 cm
3 555 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matta Blooms från D-sign. Trendig vintagestil och moderna, ljusa färger kombineras i denna matta av Arte Espina. Varje matta är ett blickfång med en unik design.
Varumärke
D-signBeskrivning
Matta Blooms från D-sign. Trendig vintagestil och moderna, ljusa färger kombineras i denna matta av Arte Espina. Varje matta är ett blickfång med en unik design.
Matta med vintage look som kan integreras i alla inredningsstilar - oavsett om det är ett klassiskt, rustikt eller modernt hem. De färgmatchade fransarna på mattans ändar ger extra mysighet. Denna mjuka matta med bomullsrygg garanterar behaglig komfort och är dessutom extremt lätt att ta hand om.
Specifikationer
- Ursprung: Turkiet
- Tillverkning: Maskinvävd
- Material Lugg: Polyester
- Material Baksida: Bomull
Specifikationer
- Ursprung: Turkiet
- Tillverkning: Maskinvävd
- Material Lugg: Polyester
- Material Baksida: Bomull
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Art.Nr. | 48957540 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 160 cm |
| Längd | 230 cm |
| Material | Polyester |
| Typ | Flatvävd matta |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 230x160 cm |
| Tjocklek | 0,8 cm |
| EAN-nr | 7350115011112 |


