Flatvävd Matta House Nordic Menorca Rund180 cm
1 735 kr
1 519 krSpara 12 %Kampanj
Vald variant
Bredd:
180 cm
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Rund flätad matta från House Nordic. Tillverkad i 100% återvunnen plast. Ø180 cm.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 3981310 |
| Färg | Sand |
| Bredd | 180 cm |
| Höjd | 1 cm |
| Längd | 180 cm |
| Material | Återvunnen plast |
| Produkttyp | Flatvävd matta |
| Serie | Menorca |
| Montering | Nej |
| Form | Rund |
| EAN-nr | 5713917017713 |

