Flatvävd Matta Svanefors Jackie70x240 cm
Rek. pris 999 kr
850 kr
729 krSpara 14 %Kampanj
Vald variant
Mått (cm):
70x240

Jackie
70x240 cm
729 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Jackie är en tunn garnmatta i bomull med dekorativa fransar. Vi rekommenderar halkskydd för att mattan ska ligga bättre mot golvet och för att minska halkrisken. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. 100% Bomull.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Jackie är en tunn garnmatta i bomull med dekorativa fransar. Vi rekommenderar halkskydd för att mattan ska ligga bättre mot golvet och för att minska halkrisken. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. 100% Bomull.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1363-96-099 |
| Färg | Gråsvart |
| Bredd | 70 cm |
| Längd | 240 cm |
| Material | Bomull |
| Produkttyp | Flatvävd Matta |
| Serie | Jackie |
| Mått | 70x240 cm |
| Vikt | 1,85 kg |
| Form | Rektangulär |
| EAN-nr | 7332623412957 |


