Flatvävd Matta Venture Home Dahlia UllVit, Mått: 160x230 cm
3 099 kr
2 700 krSpara 13 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit
Mått (cm):
160x170
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeEgenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15719-557 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 160 cm |
| Längd | 170 cm |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Ullmatta |
| Serie | Dahlia |
| Tjocklek | 1,7 cm |
| Mått | 160x170 cm |
| Stil | Modern |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350118417461 |













