Flatvävd Matta Venture Home Rio200x290 cm
4 325 kr
3 375 krSpara 22 %Kampanj
Vald variant
Mått (cm):
200x290
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Mattan Rio är en cool och stilren inredningsdetalj som kommer att ge ditt rum en unik touch. Med sina generösa dimensioner passar denna stora matta perfekt för att definiera och binda samman olika delar av rummet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Mattan Rio är en cool och stilren inredningsdetalj som kommer att ge ditt rum en unik touch. Med sina generösa dimensioner passar denna stora matta perfekt för att definiera och binda samman olika delar av rummet.
Rio-mattans abstrakta mönster i en mix av beige, vit, grå och röd ger den en unik och exklusiv touch. De ljusa fransarna på kortsidan förstärker mattans estetiska utseende och ger den extra charm. Tillverkad av material som polyester och ull erbjuder Rio-mattan både komfort och hållbarhet. Dess korta lugg ger en modern och sofistikerad känsla, samtidigt som den är lätt att rengöra och underhålla.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 20020-102 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 200 cm |
| Längd | 290 cm |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Flatvävd Matta |
| Serie | Rio |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Mått | 200x290 cm |
| Tjocklek | 0,5 cm |
| EAN-nr | 7340220801609 |



