Flatvävd Matta Vind DahliaBrun
3 469 kr
3 000 krSpara 14 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Brun
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Ullmatta Venture Home Dahlia Round är en trevlig, rund matta i ull.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 16000-530 |
| Färg | Brun |
| Bredd | 150 cm |
| Längd | 200 cm |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Ullmatta |
| Serie | Dahlia |
| Tjocklek | 1,5 cm |
| Mått | 150x200 cm |
| Stil | Modern |
| Form | Rund |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350118417522 |










