Halkskydd D-sign Vit
fr.745 kr
fr.469 krFrån 13 %Kampanj
Välj variant

Vit
469 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Halkskydd från D-sign. Den TÜV-certifierade antislipmattan kan förhindra en olycka. En antislipmatta är vettig och kan rädda dig från en farlig situation, särskilt i livliga rum. Lägg bara halkskyddet under mattan.
Varumärke
D-signBeskrivning
Halkskydd från D-sign. Den TÜV-certifierade antislipmattan kan förhindra en olycka. En antislipmatta är vettig och kan rädda dig från en farlig situation, särskilt i livliga rum. Lägg bara halkskyddet under mattan.
Särskilt lämplig i hall och kök. Utöver säkerhetsaspekten har halkskyddet även en annan praktisk effekt - det skyddar golvet från repor och skador. När den är placerad under mattan sitter den ordentligt. Det bästa underlaget att lägga antislipmattan på är laminat, plattor, PVC, korkgolv och parkettgolv.
Specifikationer
- Ursprung: Tyskland
- Tillverkad av maskin
- Material Lugg: Polyester
- Material Baksida: Gummi
Specifikationer
- Ursprung: Tyskland
- Tillverkad av maskin
- Material Lugg: Polyester
- Material Baksida: Gummi
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Art.Nr. | 48809135D |
| Färg | Vit |
| Bredd | 70, 110, 150, 190 cm |
| Längd | 140, 160, 220, 280 cm |
| Material | Polyester |
| Typ | Friezematta |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 0,25 cm |
| Mått | 140x70, 160x110, 220x150, 280x190 cm |
