Handvävd matta D-sign Fingle Cuyaky Elfenben
fr.2 245 kr
fr.1 875 krFrån 16 %Kampanj
Välj variant

Fingle Cuyaky Elfenben
1 875 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ullmatta från D-sign med vackert mönster. Denna ullmatta får sitt speciella utseende från geometriska former och olika färger.
Varumärke
D-signBeskrivning
Ullmatta från D-sign med vackert mönster. Denna ullmatta får sitt speciella utseende från geometriska former och olika färger.
Den mjuka ullmattans färgkomposition består av grundfärgerna, vilket att mattan ser spännande ut. Upprepningarna av de olika mönstren skapar en lugn känsla i ditt hem. De ljusa färgerna passar både i ljusa och mörka rum. Mattan harmoniserar särskilt bra med enkla möbler. Den högkvalitativa materialkombinationen består av ull och bomull. Mattan är enkel att rengöra.
Specifikationer
- Ursprung: Indien
- Tillverkning: Handvävd
- Material Lugg: Ull/Bomull
- Material Baksida: Ull/Bomull
Specifikationer
- Ursprung: Indien
- Tillverkning: Handvävd
- Material Lugg: Ull/Bomull
- Material Baksida: Ull/Bomull
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Art.Nr. | 48764704D |
| Färg | Flerfärgad |
| Bredd | 80, 120, 160, 200 cm |
| Längd | 150, 170, 230, 290 cm |
| Material | Ull/Bomull |
| Typ | Handvävd matta |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,2 cm |
| Mått | 150x80, 170x120, 230x160, 290x200 cm |


