Handvävd Matta House Nordic Utah
fr.1 339 kr
Välj variant

Utah
1 339 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Handvävd matta från House Nordic i grafitgrå flatvävd. Material: 80% Polyester/20% Bomull.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 39811151H |
| Färg | Grå |
| Bredd | 160, 200 cm |
| Höjd | 1 cm |
| Längd | 230, 300 cm |
| Material | Bomull/Polyester |
| Typ | Handvävd matta |
| Serie | Utah |
| Montering | Nej |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 160x230, 200x300 cm |

