Handvävd Matta Venture Home Betina Ull
fr.809 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Betina Ull
809 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matta Betina i handvävd brun ull är en modern matta som passar i de flesta rum. Material: 89% Ull 11% Polyester.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matta Betina i handvävd brun ull är en modern matta som passar i de flesta rum. Material: 89% Ull 11% Polyester.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Brun, Grå, Vit |
| Bredd | 80, 160, 200, 300 cm |
| Längd | 230, 250, 300, 400 cm |
| Material | Polyester/Ull |
| Produkttyp | Ullmatta |
| Serie | Betina |
| Stil | Skandinavisk |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 2 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| Mått | 160x230, 200x300, 300x400, 80x250 cm |
