Handvävd Matta Venture Home Cyrus Ull
fr.399 kr
Se priset!
Välj variant

Cyrus Ull
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matta Cyrus i handvävd beige ull är en modern matta som passar i de flesta rum. Material: 69% Ull 28% Bomull 3% Polyester.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matta Cyrus i handvävd beige ull är en modern matta som passar i de flesta rum. Material: 69% Ull 28% Bomull 3% Polyester.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Grå |
| Bredd | 80, 160, 200 cm |
| Längd | 230, 250, 300 cm |
| Material | Polyester/Ull/Bomull |
| Produkttyp | Ullmatta |
| Serie | Cyrus |
| Stil | Skandinavisk |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| Mått | 160x230, 200x300, 80x250 cm |








