Handvävd Matta Venture Home Gudha Ull
fr.929 kr
Se priset!
Välj variant

Gudha Ull
929 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Gudha är en handvävd ullmatta från Venture Home. För ökad säkerhet och komfort, använd en halkskyddsmatta som håller din matta på plats. Får ej tvättas, rengör eventuella fläckar med fuktig trasa utan medel.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Gudha är en handvävd ullmatta från Venture Home. För ökad säkerhet och komfort, använd en halkskyddsmatta som håller din matta på plats. Får ej tvättas, rengör eventuella fläckar med fuktig trasa utan medel.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige/Blå |
| Bredd | 170, 200 cm |
| Längd | 240, 300 cm |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Handvävd matta |
| Serie | Gudha |
| Användningsområde | Inomhus |
| Tjocklek | 1 cm |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 170x240, 200x300 cm |




