Handvävd Matta Venture Home Jajru Ull
fr.5 459 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Jajru Ull
5 459 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Jajru är en handvävd, tjock ullmatta från Venture Home. För ökad säkerhet och komfort, använd en halkskyddsmatta som håller din matta på plats. Får ej tvättas, rengör eventuella fläckar med fuktig trasa utan medel.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Jajru är en handvävd, tjock ullmatta från Venture Home. För ökad säkerhet och komfort, använd en halkskyddsmatta som håller din matta på plats. Får ej tvättas, rengör eventuella fläckar med fuktig trasa utan medel.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Ljusgrå |
| Bredd | 200, 250 cm |
| Längd | 300, 350 cm |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Handvävd matta |
| Serie | Jajru |
| Tjocklek | 2 cm |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Mått | 200x300, 250x350 cm |
