Handvävd Matta Venture Home Marta Ull
fr.1 725 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Marta Ull
1 725 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matta Marta i handvävd vit ull med flätade detaljer ger en ombonad känsla till rummet. Material: 82% Ull 18% Nylon.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matta Marta i handvävd vit ull med flätade detaljer ger en ombonad känsla till rummet. Material: 82% Ull 18% Nylon.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Grön |
| Bredd | 160, 200, 250 cm |
| Längd | 230, 300, 350 cm |
| Material | Ull/Nylon |
| Produkttyp | Ullmatta |
| Serie | Marta |
| Stil | Skandinavisk |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,5 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| Mått | 160x230, 200x300, 250x350 cm |
