Handvävd Matta Venture Home Nico
fr.305 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Nico
305 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matta Nico i handvävd beige bomull med flätade detaljer ger en ombonad känsla till rummet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Grå, Off White |
| Bredd | 80, 160, 200 cm |
| Längd | 230, 250, 300 cm |
| Material | Bomull |
| Produkttyp | Bomullsmatta |
| Serie | Nico |
| Stil | Modern |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| Mått | 160x230, 200x300, 80x250 cm |

