Handvävd Matta Venture Home Panipat
fr.649 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Panipat
649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Panipat är en handvävd bomullsmatta från Venture Home. För ökad säkerhet och komfort, använd en halkskyddsmatta som håller din matta på plats. Får ej tvättas, rengör eventuella fläckar med fuktig trasa utan medel.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Panipat är en handvävd bomullsmatta från Venture Home. För ökad säkerhet och komfort, använd en halkskyddsmatta som håller din matta på plats. Får ej tvättas, rengör eventuella fläckar med fuktig trasa utan medel.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Blå, Grön, Mörkgrå |
| Bredd | 170, 200 cm |
| Längd | 240, 300 cm |
| Material | Bomull |
| Produkttyp | Handvävd matta |
| Serie | Panipat |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Tjocklek | 0,5 cm |
| Mått | 170x240, 200x300 cm |
