Jutematta House Nordic Bombay Grafisk
875 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Jutematta från House Nordic.
Rund matta i flätad naturjute med svart tryck.Mått: Ø120 cm.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 3981350 |
| Färg | Natur/Svart |
| Bredd | 120 cm |
| Höjd | 1 cm |
| Längd | 120 cm |
| Material | Jute |
| Produkttyp | Jutematta |
| Serie | Bombay |
| Form | Rund |
| Mått | 120x120 cm |
| EAN-nr | 5713917018611 |

