Jutematta House Nordic Bombay
fr.499 kr
Se priset!
Välj variant

Bombay
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Matta från House Nordic i flätad jute.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 3981350H |
| Färg | Mörkgrå, Natur |
| Bredd | 60, 65, 120, 180 cm |
| Höjd | 1 cm |
| Längd | 90, 135, 180, 240 cm |
| Material | Jute |
| Typ | Jutematta |
| Serie | Bombay |
| Montering | Nej |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 120x180, 180x240, 60x90, 65x135 cm |

