Jutematta Venture Home Emilio
fr.1 575 kr
utvalda påKampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Jutematta från Venture Home är en stilren och slitstark matta från serien Emilio är kanske precis vad ditt hem behöver! Den här rektangulära skönheten i jordnära kulörer kommer skapa ett modernt blickfång och bidra till en mer ombonad atmosfär i hemmet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Jutematta från Venture Home är en stilren och slitstark matta från serien Emilio är kanske precis vad ditt hem behöver! Den här rektangulära skönheten i jordnära kulörer kommer skapa ett modernt blickfång och bidra till en mer ombonad atmosfär i hemmet.
Mattan har en golvnära lugg som är vävd för en grövre textur och skiftar i färg vilket ger liv och rörelse till rummet. Fransraden längs långsidorna bidrar till en mer klassisk och bohemisk look. Här får du en inredningsdetalj som kommer göra det lilla extra och höja stilnivån i ditt hem!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Vit |
| Bredd | 180, 225, 320 cm |
| Längd | 230, 300, 400 cm |
| Material | Jute |
| Produkttyp | Jutematta |
| Serie | Emilio |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Tjocklek | 1 cm |
| Mått | 180x230, 225x300, 320x400 cm |
