Jutematta Venture Home Oliver Oval200x140 cm
1 305 kr
1 017 krSpara 22 %Kampanj
Vald variant
Mått (cm):
140x200
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Mattserien Oliver erbjuder slitstarka mattor i naturmaterialet Jute - inred ditt hem med en tropisk känsla. Den här bohemiska, ovala mattan har en vävteknik som ger läcker struktur till mattans utformning och den stilrena designen gör den enkel att placera i de flesta rum, eller varför inte utomhus? Materialet har också naturliga färgskiftningar som ger liv åt mattan, placera i uterummet eller i det moderna köket och märk hur inredningen lyfts till nästa nivå.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Mattserien Oliver erbjuder slitstarka mattor i naturmaterialet Jute - inred ditt hem med en tropisk känsla. Den här bohemiska, ovala mattan har en vävteknik som ger läcker struktur till mattans utformning och den stilrena designen gör den enkel att placera i de flesta rum, eller varför inte utomhus? Materialet har också naturliga färgskiftningar som ger liv åt mattan, placera i uterummet eller i det moderna köket och märk hur inredningen lyfts till nästa nivå.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15975-103 |
| Färg | Natur |
| Bredd | 140 cm |
| Längd | 200 cm |
| Material | Jute |
| Produkttyp | Jutematta |
| Serie | Oliver |
| Form | Oval |
| Användningsområde | Inomhus |
| Mått | 140x200 cm |
| Tjocklek | 0,8 cm |
| EAN-nr | 7340206978523 |





