Jutematta Venture Home Oliver Rektangulär
fr.1 819 kr
fr.1 422 krFrån 19 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Mattserien Oliver erbjuder slitstarka mattor i naturmaterialet Jute - inred ditt hem med en tropisk känsla. Den här bohemiska, rektangulära mattan har en vävteknik som ger läcker struktur till mattans utformning och den stilrena designen gör den enkel att placera i de flesta rum, eller varför inte utomhus? Materialet har också naturliga färgskiftningar som ger liv åt mattan, placera i uterummet eller i det moderna köket och märk hur inredningen lyfts till nästa nivå.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Mattserien Oliver erbjuder slitstarka mattor i naturmaterialet Jute - inred ditt hem med en tropisk känsla. Den här bohemiska, rektangulära mattan har en vävteknik som ger läcker struktur till mattans utformning och den stilrena designen gör den enkel att placera i de flesta rum, eller varför inte utomhus? Materialet har också naturliga färgskiftningar som ger liv åt mattan, placera i uterummet eller i det moderna köket och märk hur inredningen lyfts till nästa nivå.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Natur |
| Bredd | 160, 200 cm |
| Längd | 230, 300 cm |
| Material | Jute |
| Produkttyp | Jutematta, Utomhusmatta |
| Serie | Oliver |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 0,7 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| Mått | 160x230, 200x300 cm |
